Košík  

(prázdny)
Ajurvedské masáže Darčekové poukážky - masáže

Kategórie produktov

Výrobky ENERGY

Výrobky ENERGY
Spoločnosť ENERGY, ktorá bola založená na začiatku deväťdesiatych rokov, dnes predstavuje nadnárodné zoskupenie združujúce pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta.

Významné postavenie v odbore potravinových doplnkov a kozmetiky spoločnosť dosiahla predovšetkým produkciou čisto prírodných preparátov novej generácie založených na moderných bioinformačných technológiách, ktoré pochádzajú výhradne z vlastných výskumných a vývojových zdrojov. Všetky produkty zo sortimentu ENERGY predstavujú novú filozofiu v prístupe k ľudskému zdraviu.

ENERGY kladie maximálny dôraz na oblasť výskumu a mnohonásobne zhodnocuje jeho výsledky v podobe vývoja nových produktov.

Všetky produkty ENERGY sú čisto prírodné, všetky suroviny a bioinformácie použité pri výrobe sú získané z najčistejšej prírody na celom svete. Navyše, každý prípravok prechádza dôkladným systémom kontrol akosti tak, aby sa dostal k zákazníkovi v kvalite vysokého štandardu, ktorú spoločnosť ENERGY garantuje.

Sortiment spoločnosti Energy je postavený na myšlienke piatich elementov čínskej medicíny, tzv. Pentagramu©. Prostredníctvom tohto systému si zákazník dokáže ľahko zvoliť vhodnú kombináciu prípravkov a ich postupnosť pri užívaní. Vďaka tejto myšlienke môže každý človek veľmi ľahko získať dokonalý prehľad o celej šírke ponuky spoločnosti ENERGY.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Pricemania.sk